سایت تخصصی فوتبال پایه ایران


مرور اخبار کوتاه
  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
ایران یک - آرژانتین یک PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 27 مهر 1392 ساعت 21:29

سایت پایه - تیم ملی زیر ۱۷ سال ایران در اولین دیدار خود در مرحله گروهی مقابل آرژانتین به تساوی رسید.

 

به گزارش سایت پایه ایران در نیمه اول هرچند از حریف خود برتر بود و با گل مصطفی هاشمی که با یک شوت از راه دور به ثمر رسید پیش افتاد اما در ادامه روی یک غافلگیری در دقیقه 15 توسط سباستین دریوسی دروازه اش را باز شده دید در نهایت این نیمه با تساوی به پایان برسد. ایران حتی در این نیمه یک بار تیر دروازه آرژانتین را به لرزه در آورد.

 

در نیمه دوم آرژانتین بازی را بهتر شروع کرد و توانست چند حمله را روی دروازه ایران ترتیب دهد.پس از گذشت 20 دقیقه بازی به متعادل شد و شاگردان علی دوستی توانستند در این نیمه خود را پیدا کنند.در دقیقه 77 آرژانتین روی یک ضربه کرنر توانست با ضربه سر پاون تیر دروازه ایران را به لرزه در بیاورد.در ادامه نیز بازی شرایط آرامی داشت تا دو تیم به کسب یک امتیاز از این بازی رضایت دهند. آرژانتین سخت‌ترین رقیب ایران در این گروه محسوب می‌شد که شاگردان دوستی توانستند یک امتیاز به دست بیاورند.همچنین در دقیقه 81 ژرمن فریرا بازیکن آرژانتین با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

 

ایران در این نیمه با ترکیب مهدی امینی، صادق محرمی، مصطفی هاشمی، سید مجید حسینی (کاپیتان)، کمیل حق‌زاده، سعید عزت اللهی، امیر حسین کریمی، علی هزامی (58 علی قلی‌زاده)، محمد بازاج، امیرمحمد مظلوم و رضا جعفری(82 سیدی) به میدان رفت.

 

با توجه به نتایج امشب تمام تیم‌های گروه پنجم یک امتیازی هستند. کانادا و اتریش به لطف گل زده بیشتر در رده اول و دوم و ایران و آرژانتین در رده سوم و چهارم قرار گرفتند تا همه چیز در این گروه به روزهای آینده موکول شود.

 

در دیدار اول این گروه کانادا و اتریش به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.‌ایران در دومین بازی خود روز سه‌شنبه از ساعت 16 و 30 به مصاف کانادا می‌رود.

 

پر بازدید ترین اخبار

نظر سنجی

نحوه برگزاری مسابقات دسته اول جوانان و امیدهای تهران چگونه است؟